Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy

Puma - Sprzedawca

OPIS STANOWISKA

Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
Obsługa kasy fiskalnej i terminalu kart płatniczych
Układanie towaru w magazynie i dostarczanie towaru na sklep
Stosowanie wytycznych prezentacji Visual Merchandising odnośnie wyglądu sklepu
Dbanie o wygląd i czystość sklepu oraz magazynu 

WYMAGANIA

Wykształcenie przynajmniej średnie
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność organizacji pracy
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Znajomość języka angielskiego mile widziana
Zainteresowanie modą i sportem będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

Pracę w młodym i ambitnym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia w Polsce i za granicą, umożliwiające podnoszenie własnych kwalifikacji
Atrakcyjne benefity: ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, kartę sportową i/lub możliwość dofinansowania nauki oraz karty podarunkowe na święta i bilety do kina
Odzież pracowniczą 

KONTAKT

marzena.skolimowska@puma.com

 

Wysyłając do nas swoje CV, zgadzasz się na przetwarzanie przez PUMA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Ogrodowa 58, 00-867 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: info-poland@puma.com.
Administratorem danych osobowych kandydata jest PUMA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Ogrodowa 58, 00-867 Warszawa .
Dane osobowe kandydata są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Gdy kandydat wyraził na to zgodę, dane osobowe kandydata są przetwarzane również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Postawą prawną do przetwarzania danych osobowych kandydata jest art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia o ochronie danych osobowych w odniesieniu do czynności zmierzających do zawarcia umowy o pracę, a w odniesieniu do przyszłych rekrutacji – zgoda kandydata.
Dane osobowe kandydata przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a gdy kandydat wyraził zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez 2 lata. Ponadto dane osobowe kandydata możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Możemy zaangażować zewnętrznych dostawców usług (np. obsługa IT, podmioty pośredniczące w publikacji ogłoszeń o pracę) do przetwarzania danych osobowych w naszym imieniu.
W niektórych przypadkach dane osobowe kandydata mogą zostać przekazane podmiotom z grupy PUMA w tym Austria PUMA Dassler GmbH, w związku z dokonywaniem oceny kandydata.
Kandydat ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Kandydat ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem info-poland@puma.com.