Poszukujemy osoby do pacy na stanowisku Zastępcy Kierownika Sklepu

Guess - Zastępca Kierownika Sklepu

OPIS STANOWISKA

• Zarządzanie sklepem podczas nieobecności kierownika
• Planowanie i organizacja pracy zespołu
• Motywowanie zespołu
• Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów i przestrzeganiem procedur w sklepie
• Zapewnienie zgodności standardów z wytycznymi centrali

WYMAGANIA

• Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Zastępcy Kierownika Sklepu lub 3-letnie doświadczenie jako Key holder/StarszySprzedawca – branża modowa
• Umiejętność wyciągania wniosków na bazie KPIs i proponowania odpowiednich działań
• Doświadczenie w skutecznym motywowaniu i efektywnym zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
• Znajomość trendów i mechanizmów działających na rynku sprzedaży detalicznej
• Znajomość podstaw prawa pracy mile widziana
• Entuzjazm, dynamizm w działaniu, komunikatywność,otwartość, łatwość nawiązywania relacji
• Zainteresowanie trendami modowymi
• Etyka biznesowa

OFERUJEMY

• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i udział w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim
• Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjnewynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwojuzawodowego – 70% awansów wewnętrznych!
• Udział w zagranicznych szkoleniach
• Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

KONTAKT

Agata.LadaLobarzewska@guess.eu

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Wrocław Fashion Outlet. Wrocław Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).
Wyłączenie odpowiedzialności: Powyższa oferta jest opublikowana w imieniu sklepów prowadzących sprzedaż we Wrocław Fashion Outlet. Wrocław Fashion Outlet nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert ani nie gwarantuje prawidłowości danych w nich zawartych.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepami (dane kontaktowe można znaleźć w powyższych ofertach).