Poszukujemy osób do pracy w salonie Dajar

Dajar - Sprzedawca

Sprzedawca

Do Wrocław Fashion Outlet poszukujemy pracownika na stanowisko Sales Assistant - Sprzedawca.

Twoje Zadania:
- Aktywne nawiązywanie kontaktów z klientami
- Szeroko pojęte doradztwo dla klientów i opieka nad nimi
- Wielopoziomową obsługa klienta
- Pewne prowadzenie i zamykanie rozmów sprzedażowych
- Realizacja założonych planów sprzedażowych
- Dbanie o estetyczny i właściwy sposób ekspozycji towarów

Twój Profil:
- Doświadczenie w zakresie sprzedaży
- Radość ze sprzedaży i z kontaktów z klientami
- Zapał do pracy w zespole
- Komunikatywność i pozytywna nastawienie
- Przyjemność z kontaktu z najwyższej jakości modą

Oferujemy:
- Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Miłą atmosferę pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego

Zostań członkiem zespołu DAJAR i ubiegaj się o pracę przynosząc swoje CV do Sklepu lub prześlij je na adres e - mail: dajar.wroclaw@dajar.pl

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Wrocław Fashion Outlet. Wrocław Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Wyłączenie odpowiedzialności: Powyższa oferta jest opublikowana w imieniu sklepów prowadzących sprzedaż we Wrocław Fashion Outlet. Wrocław Fashion Outlet nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert ani nie gwarantuje prawidłowości danych w nich zawartych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepami (dane kontaktowe można znaleźć w powyższych ofertach).