VILLEROY & BOCH / LAVARD WOMAN

NOWE OTWARCIA

Powrót do aktualności

четвер 31 жовтня 2019

Od września czekają 2 nowe pop-up stores we Wrocław Fashion Outlet! Odwiedź jedyne Centrum outletowe w regionie i ciesz się jeszcze szerszą ofertą dla całej rodziny.

VILLEROY & BOCH  - LOKAL 104

 

Villeroy & Boch jest marką, która budzi podziw i szacunek na całym świecie. Firma już od ponad 250 lat jest firmą rodzinną, co w dzisiejszym świecie biznesu należy do rzadkości. Już ósme pokolenie założycieli firmy bierze aktywny udział w procesie powstawania porcelany stołowej słynnej ze swojego nowoczesnego wzornictwa, wyjątkowego stylu, wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych procesów technologicznych.

Villeroy & Boch jest obecnie największym na świecie producentem ceramiki od porcelany stołowej typu fine china przez kryształy do sztućców i akcesoriów.

LAVARD WOMAN - LOKAL 1

To pierwszy salon Lavard Woman w Polsce! W jego unikatowej ofercie znajdują się zarówno damskie „garnitury”, jak również stroje okazjonalne, takie jak spódnice czy sukienki koktajlowe. Cała kolekcja wykonana jest z najlepszych gatunkowo materiałów. Za marką Lavard stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie. To nowoczesny brand oferujący wzornictwo na światowym poziomie: szeroki wybór odzieży klasycznej i eleganckiej.  Tworzy swoje kolekcje w oparciu o włoskie tkaniny oraz światowe trendy.

Udostępnij na

Podobne artykuły

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły