1 czerwca

Gotowi na Dzień Dziecka?

Powrót do aktualności

середа 22 травня 2019

1 czerwca Wrocław Fashion Outlet zamieni się w Krainę Bezpiecznego Wypoczynku! Z okazji najważniejszego dnia dla małych podróżników, przygotowaliśmy pełne zabawy, darmowe warsztaty! W Dzień Dziecka na Wasze pociechy czekać będą: 

PRACOWNIA CZAPECZEK

Maluchy podczas tych warsztatów otrzymają czapeczkę przeciwsłoneczną, którą udekorują według własnego pomysłu. Swoje unikatowe nakrycie głowy zabiorą na pamiątkę. Warsztaty rozpoczynają się co 30 minut od godz. 11:00. Ostatni warsztat o godz. 16:30.

FABRYKA BRELOCZKÓW

Dzieci odwiedzą także fabrykę kolorowych breloczków-niezgubek. Nadadzą im wyjątkowy charakter, a rodzice lub opiekunowie uzupełnią je numerem telefonu. Warsztaty rozpoczynają się co 30 minut od godz. 11:20. Ostatni warsztat o godz. 16:50.

MANUFAKTURA FRANCUSKICH MAKARONIKÓW

Własnoręcznie przygotowane słodkości smakują najlepiej! Dlatego na maluchów czekała będzie również manufaktura francuskich makaroników. Najmłodsi samodzielnie ozdobią kolorowe przysmaki. Warsztaty rozpoczynają się co 30 minut od godz. 11:00. Ostatni warsztat o godz. 16:30.

BEZPŁATNE PORADY FIZJOTERAPEUTY ZDROWA STÓPKA

Już 1 czerwca skorzystaj z bezpłatnych porad fizjoterapeuty marki Zdrowa Stópka! Paulina Misiurska, absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, od 11 do 18 pomoże profesjonalnie dobrać buty pod względem tęgości stóp, ewentualnych wad oraz chodu dziecka! Porady odbędą się przed nową lokalizacją marki Zdrowa Stópka - lokalem nr 11!

DODATKOWE RABATY

 

Dzień Dziecka to nie tylko wyjątkowe atrakcje dla najmłodszych – to także niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z dodatkowych rabatów od cen outletowych na produkty dla dzieci i młodzieży. Dodatkowych rabatów 1 czerwca szukaj w markach:

ADIDAS
–20% przy zakupie min. 2 szt.
ADVENTURE SPORTS ROSSIGNOL
–15% na kolekcję juniorską oraz deskorolki
BIG STAR
–20% na cały asortyment
COCCODRILLO

2+1 trzecia najtańsza rzecz za 1 zł
DAJAR
–10% na serię Disney i inne produkty dziecięce
ECCO
Buty kids –10% od ceny outletowej przy zakupie jednej pary. Przy zakupie 2 par butów kids –10% od ceny outletowej na jedną parę i –20% na drugą (tańszą parę)
GATTA
–20% na wszystkie artykuły dziecięce
HI-TEC
–15% na odzież i obuwie z kolekcji kids i junior
LINDT
–25% na wszystkie czekolady. Promocje nie łączą się.
MOUNTAIN WAREHOUSE
–15% przy zakupach powyżej 200 zł
–20% przy zakupach powyżej 300 zł
ORGANIQUE
Przy zakupach za 100 zł kula do kąpieli Masculini w prezencie.
Mydło z zabawką gratis do zakupów za min. 80 zł
PUMA
Drugi artykuł za połowę ceny
QUIKSILVER
Rabat –20% na nową kolekcję junior przy zakupie 2 i więcej artykułów. Nie dotyczy artykułów technicznych i nie łączy się z innymi promocjami
SYMBIOSIS
–25% na drugą parę butów
TRIUMPH
–30% od ceny na metce na kolekcję Sloggi
WITTCHEN
–10% na wszystkie walizki
WITTCHEN TRAVEL
–10% na wszystkie walizki

ZDROWA STÓPKA
–30% na buty wiosenne i klapki korytkowe

ZIAJA
Przy zakupie 2 produktów z serii dziecięcej, mydełko (cola lub guma balonowa) w gratisie.

Sprawdź aktualne promocje tutaj!

UBRANIA DLA DZIECI

 

Jakie ubrania wziąć dla dzieci na wakacyjny wyjazd? Albo jak przygotować dzieci na wakacyjne przyjęcia? Sprawdź porady od naszej stylistki Barbary Murzy tutaj!

Udostępnij na

Podobne artykuły

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły