WROCŁAW FASHION OUTLET

Саме тут відомі марки святкують літо гарячими знижками

Сезонні знижки навіть до — 80 % від звичайної ціни. У Wrocław Fashion Outlet неймовірні знижки чекають на любителів світових марок майже щоденно. Під час літнього розпродажу, який триває від червня до серпня, ваш гаманець зовсім не розориться.

Wrocław Fashion Outlet це виняткове місце на торговельній карті південно-західної Польщі. Це найбільший торговельний центр, в якому розпродажі різної масті тривають цілий рік. Кожного дня можна вполювати фірмові колекції навіть з 70 % знижкою від звичайних цін. — Період від половини червня до половини серпня — це для нас особливий час — говорить Катажина Важеха з найбільшого аутлет-центру в цій частині Польщі — В цей час більше ніж 90 світових марок, доступних під нашим дахом, запрошують клієнтів на літній розпродаж. Вони спокушають не тільки багатством та різноманітністю товарів, а ще й великим вибором розмірів та  цін — на вибрані моделі, а іноді й на цілі колекції.

Спортивне взуття популярної марки замість 459 zł — коштує всього 98 zł; вишукана сукня коштує не 789, а лише 105 zł, а фірмові футболки за 39 zł замістьмайже 200 zł. І це далеко не всі пропозиції, які під час розпродажу готують салони, доступні у Wrocław Fashion Outlet. Шукаючи знижки на такі марки, як Adidas, Nike, Puma, Calzedonia, Marc O’Polo, Big Star чи Pepe Jeans, варто зайти на сторінку www.wroclawfashionoutlet.com. Під час візиту на вул. Graniczna 2 у Вроцлаві в окремих магазинах можна використати опцію tax free. Все більше міжнародних гостей користується нею, відвідуючи аутлетове серце Нижньої Сілезії по дорозі в аеропорт чи прямуючи в бік Вроцлавської Окружної, так добре сполученої з автострадою A4. На шопінг можна приїхати, крім іншого, міським транспортом, а саме автобусними курсами за номером: 106, 107, 119, 132 i 319, які зупиняються на зупинці Mińska (Rondo Rotmistrza Pileckiego).

 

Udostępnij na