Poszukujemy osób do pracy w salonie Reebok

Reebok - Sprzedawca w wymiarze 3/4 etatu

REEBOK

OPIS STANOWISKA

• realizowanie planów sprzedażowych
• obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
• budowanie długofalowych relacji z klientem
• visual merchandising
• przyjmowanie dostaw oraz układanie towaru w magazynie

WYMAGANIA

• minimum średnie wykształcenie
• doświadczenie w pracy w sprzedaży i obsłudze klienta mile widziane
• umiejętność dobrej organizacji pracy
• chęci do nauki i poznawania nowych zagadnień
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność
• wysoka kultura osobista
• dyspozycyjność i zaangażowanie
• znajomość języka angielskiego mile widziana
• praca przede wszystkim we wszystkie piątki, soboty i handlowe niedziele

OFERUJEMY

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość indywidualnego rozwoju i awansu
• wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
• atrakcyjne zniżki na produkty Reebok i nie tylko
• przyjemną atmosferę w pracy, szkolenia
• elastyczny grafik

KONTAKT

emilgrochowicz@gmail.com Tytuł maila: Rekrutacja

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Wrocław Fashion Outlet. Wrocław Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Wyłączenie odpowiedzialności: Powyższa oferta jest opublikowana w imieniu sklepów prowadzących sprzedaż we Wrocław Fashion Outlet. Wrocław Fashion Outlet nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert ani nie gwarantuje prawidłowości danych w nich zawartych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepami (dane kontaktowe można znaleźć w powyższych ofertach).