Employee

Skechers - Store Manager

A global footwear leader, SKECHERS is known for its fashionable lifestyle collections, fun-loving kids’ looks, and now award-winning performance footwear. The core of SKECHERS' success has always been our dedicated employees. Our goal is to create a work environment that is professional, fun and enjoyable!

W związku z rozwojem w Polsce poszukujemy pracowników na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU
Miejsce pracy: Wrocław Fashion Outlet

Zakres obowiązków:
 Profesjonalna obsługa klienta
 Aktywna sprzedaż i dążenie do najlepszych wyników
 Motywowanie zespołu
 Rozkładanie, uzupełnianie oraz dbałość o ekspozycję towarów
 Utrzymanie porządku w sklepie

Wymagania:
 Dyspozycyjność
 Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
 Doświadczenie na podobnym stanowisku
 Zdolności przywódcze i dobra organizacja pracy
 Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
 Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
 Bardzo dobrą atmosferę w pracy
 Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
 Pakiet opieki medycznej
 Zniżki pracownicze
 Umowę na pełny wymiar czasu pracy
 Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez stronę: www.skecherscareers.eu

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Wrocław Fashion Outlet. Wrocław Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Wyłączenie odpowiedzialności: Powyższa oferta jest opublikowana w imieniu sklepów prowadzących sprzedaż we Wrocław Fashion Outlet. Wrocław Fashion Outlet nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert ani nie gwarantuje prawidłowości danych w nich zawartych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepami (dane kontaktowe można znaleźć w powyższych ofertach).