We are looking for people to work at the bar

Pasibus - work at the bar

Fluent Polish needed

OPIS STANOWISKA

Obecnie poszukujemy osób do pracy na BARZE.
Do zakresu obowiązków będzie należała przede wszystkim obsługa klienta.

WYMAGANIA

posiadanie książeczki sanepidowskiej,
otwartość i pozytywne nastawienie do świata,
sumienność,
pracowitość,
chęć poszerzania horyzontów.

OFERUJEMY

atrakcyjne wynagrodzenie i szybkie podwyżki,
umowę o pracę,
elastyczne godziny pracy (w ramach zdrowego rozsądku oczywiście :)
zniżki pracownicze,
miłą i przebojową atmosferę pracy,
możliwość wyjazdu na eventy,
pracę w młodej i dynamicznej firmie
pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do pracy,
nielimitowany dostęp do naszych burgerów ;)

KONTAKT

Dzięki nam zobaczysz, że praca może być również przyjemnością, a ekipa Pasibusa stanie się częścią Twojego życia. Jesteś studentem? Będziemy starać pogodzić się grafik z Twoimi zobowiązaniami. Nie zwlekaj i zostań częścią PasiRodziny i wyślij CV na maila: PRACA@PASIBUS.PL