Poszukujemy osób do pracy w salonie Marc O'Polo

Marc O'Polo - Sprzedawca

Sprzedawca
pełny etat / część etatu we Wrocławiu

Firma Marc O’Polo została założona w 1967 roku w Sztokholmie. Kojarzona jest z miejskim, swobodnym stylem życia i jest dziś jedną z wiodących międzynarodowych marek Premium Modern Casual. Poszukiwanej przez nas osobie oferujemy atrakcyjne warunki pracy z możliwością dalszego kształcenia, szerokim pakietem szkoleń oraz spotkań korporacyjnych. Wyjątkową atmosferę w Marc O’Polo charakteryzuje, płaska hierarchia organizacyjna, dynamiczna i przyjazna praca zespołowa.

Do Wrocław Fashion Outlet poszukujemy pracownika na stanowisko Sales Assistant - Sprzedawca w pełnym/niepełnym wymiarze czasu pracy (mężczyzna/kobieta).

Twoje Zadania:
- Aktywne nawiązywanie kontaktów z klientami
- Szeroko pojęte doradztwo dla klientów i opieka nad nimi
- Wielopoziomową obsługa klienta
- Pewne prowadzenie i zamykanie rozmów sprzedażowych
- Pozyskiwanie stałych klientów
- Zapewnienie optymalnej prezentacji powierzchni sprzedażowej

Twój Profil
- Doświadczenie w zakresie sprzedaży
- Radość ze sprzedaży i z kontaktów z klientami
- Zapał do pracy w zespole
- Komunikatywność i pozytywna nastawienie
- Przyjemność z kontaktu z najwyższej jakości modą
- Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego bedzie dodatkowym atutem

Zostań członkiem zespołu MARC O’POLO i ubiegaj się o pracę w trybie online za pośrednictwem poniższego linku:

Już teraz cieszymy się, że będziemy Cię mogli poznać!

MARC O’POLO EINZELHANDELS GMBH, MS. VERENA BOSCH, HUMAN RESOURCES
HOFGARTENSTRASSE 1, 83071 STEPHANSKIRCHEN, GERMANY
WWW.MARC-O-POLO.COM

Disclaimer: The above mentioned offer is published on behalf of the brands trading in Wrocław Fashion Outlet. Wrocław Fashion Outlet takes no responsibility nor provides any guarantee on the accuracy of the offers. For any questions please contact the brands directly (contact details in the above-mentioned offer).

Wyłączenie odpowiedzialności: Powyższa oferta jest opublikowana w imieniu sklepów prowadzących sprzedaż we Wrocław Fashion Outlet. Wrocław Fashion Outlet nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert ani nie gwarantuje prawidłowości danych w nich zawartych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt bezpośrednio ze sklepami (dane kontaktowe można znaleźć w powyższych ofertach).