SKORZYSTAJ JUŻ 31 SIERPNIA

HELLO 100 PLN!

Powrót do aktualności

Montag 26 August 2019

Zdobądź bon o wartości 100 PLN! Wystarczy, że już 31 sierpnia zrobisz zakupy na min. 500 zł przy użyciu karty lub aplikacji Wrocław Fashion Club!

Bycie członkiem programu lojalnościowego Wrocław Fashion Club naprawdę się opłaca! To nie tylko codzienne oszczędzanie na zakupach – to również eventy VIP, ekskluzywne promocje oraz szansa na wyjątkowe nagrody! Już 31 sierpnia zobacz sam jak to jest być częścią tego wyjątkowego grona! Właśnie wtedy w ramach akcji "Hello 100 PLN!" będziemy rozdawać bony podarunkowe o wartości 100 zł na zakupy w naszym Centrum! 

Co zrobić, by odebrać bon?

1. Zrób zakupy w ramach programu Wrocław Fashion Club 31 sierpnia na kwotę min. 500 zł. Jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem programu, pobierz aplikację (dostępną w Google Play oraz App Store) lub odbierz kartę w Punkcie Informacyjnym lub markach uczestniczących.

2. Zbierz maksymalnie 5 paragonów z datą 31 sierpnia. Tego samego dnia okaż paragony w Punkcie Informacyjnym, który znajduje się w sąsiedztwie wejścia głównego.

Pamiętaj: paragony muszą zostać podbite przez sprzedawcę pieczątką Wrocław Fashion Club.

3. Odbierz jeden ze 150 bonów podarunkowych o wartości 100 zł. Ciesz się kolejnymi zakupami – wykorzystaj bon do 16.11.2019 r.

Liczba bonów jest ograniczona. Więcej szczegółów szukaj w regulaminie, który znajduje się w Punkcie Informacyjnym oraz tutaj.

Udostępnij na

Podobne artykuły

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły