10-12 STYCZNIA

GÓRA KARNETÓW DO ZDOBYCIA

Powrót do aktualności

Sonntag 6 Januar 2019

Kochasz jeździć na nartach? We Wrocław Fashion Outlet znajdziesz wiele sportowych stylizacji i renomowany sprzęt narciarski z rabatami aż do – 80%. A już od 10 do 12 stycznia za zimowe zakupy we Wrocław Fashion Outlet czekają całodniowe karnety do Zieleniec Ski Arena – największego ośrodka narciarskiego na Dolnym Śląsku.

Co zrobić, aby odebrać karnet do Zieleniec Ski Arena?

 1. Zrób zimowe zakupy we Wrocław Fashion Outlet w dniach 10-12 stycznia 2019 r.
 2. Zbierz maksymalnie 5 paragonów, na kwotę minimum 500 zł. Uwaga: muszą pochodzić z jednego dnia.
 3. Tego samego dnia okaż paragony w Punkcie Informacyjnym, który znajduje się w sąsiedztwie wejścia głównego.
 4. Odbierz voucher na karnet do Zieleniec Ski Arena. Twój karnet będzie czekać na Ciebie w recepcji Vital & SPA Resort Szarotka w Zieleńcu do końca marca 2019 roku

W dniach 10-11 stycznia wydajemy 30 voucherów dziennie, a 12 stycznia aż 40 voucherów! Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie akcji – kliknij tutaj.

Przygotuj się do zimowego szaleństwa z rabatami do -80%

Okres wyprzedażowy to najlepsza chwila, aby dzięki dodatkowym zniżkom od cen outletowych przygotować się na zimę, nadchodzące ferie czy wyjazd na narty w gronie bliskich czy rodziny. We Wrocław Fashion Outlet zimową ofertę w cenach obniżonych aż do -80% znajdziemy m.in. w salonach 4F, Mountain Warehouse, Adventure Sports Rossignol, Quiksilver, Outhorn czy Salomon. W narciarskim pop-up store tej ostatniej marki, obuwie narciarskie marki Atomic znaleźć można za jedyne 699 PLN (cena regularna 1099 PLN). Z kolei narty marki Salomon kupimy nawet za jedyne 799 PLN (cena regularna 1899 PLN).

 

Wybierając się na narty do Zieleńca warto też oprócz przygotowania kondycyjnego pomyśleć o tym stylowym. W tym roku narciarze sięgają po dopasowane puchówki retro w geometryczne wzory, które noszą w zestawie z obcisłymi spodniami narciarskimi doskonale podkreślającymi figurę. Tegoroczny sezon to również czas fascynacji kolorami fluorescencyjnymi, których wyjątkowość możemy uchwycić w blasku promieni słonecznych. Osoby, które nie boją się kolorów, bez problemu znajdą strój narciarski w intensywnych barwach takich jak limonkowa zieleń, soczysta pomarańcza, czy turkus. Przykładowo, puchowa kurtka w kolorze malinowym, sprawdzająca się podczas outdoorowych treningów na mrozie, czeka w Mountain Warehouse za jedyne 189 zł (cena regularna 855 zł).

Szusuj ze stylem w największym ośrodku narciarskim na Dolnym Śląsku

Zieleniec Ski Arena to wyjątkowe miejsce na mapie atrakcji Dolnego Śląska, jeden z największych w Polsce ośrodków narciarskich. Swoją popularność zawdzięcza unikalnemu w skali kraju klimatowi, 23 kilometrom tras narciarskich oraz bogatej infrastrukturze, na którą składa się 29 kolei i wyciągów narciarskich, w tym 6 nowoczesnych kanap. Już teraz, dzięki Wrocław Fashion Outlet, możesz cieszyć się zimowym szaleństwem w tym wyjątkowym miejscu za darmo!

Szczegółowy regulamin akcji „Góra karnetów do zdobycia” znajduje się tutaj.

Udostępnij na

Podobne artykuły

 • Ruszyła największa wyprzedaż sezonu z rabatami do -80% od cen outletowych

  SALE

  Mehr erfahren
 • JUŻ OTWARTY

  SALON ORGANIQUE

  Mehr erfahren
 • PORADY STYLISTKI

  4 pomysły na karnawałowe stylizacje w outletowych cenach

  Mehr erfahren

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły