7 - 24 GRUDNIA

Pakowanie prezentów

Powrót do aktualności

czwartek 6 grudnia 2018

Od 7 do 24 grudnia zapakuj prezent kupiony we Wrocław Fashion Outlet w naszym Punkcie Informacyjnym i wrzuć dowolną kwotę do naszej skarbonki, nawet symboliczną złotówkę. Zebrane środki zostaną przekazane Hospicjum Dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła Dobra"!

Na miejscu czekają na Ciebie różnorodne kolory materiałów do pakowania, dzięki czemu stworzysz prezent idealnie dopasowany do potrzeb najbliższych Ci osób! Usługa pakowania prezentów czeka na Ciebie w godzinach pracy Centrum. Szczegółowy regulamin usługi znajdziesz tutaj.

 

Każdego dnia, zespół Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, przychodzi z pomocą do domów małych pacjentów. Dzięki temu mogą pozostać w miejscu, które kojarzy się każdemu z nas ze spokojem, bezpieczeństwem, harmonią – w domu. Doświadczenie medyczne i terapeutyczne, oraz codzienna praca całego zespołu Hospicjum składają się na gruntowny, dogłębny, wszechstronny i kompleksowy program pomagania nieuleczalnie chorym dzieciom w otoczeniu rodziny. Obecnie ponad 100 małych pacjentów korzysta z opieki Formuły Dobra. Aby dowiedzieć się więcej o codziennej pracy Hospicjum, kliknij tutaj.

 

Udostępnij na

AKTUALNOŚCI I TRENDY

Podobne artykuły

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły