NOWE OTWARCIE JUŻ 24 LIPCA

LACOSTE WE WROCŁAW FASHION OUTLET

Powrót do aktualności

środa 18 lipca 2018

Światowy lider sportowych ubrań klasy premium otworzył swój pierwszy outletowy sklep w Polsce Zachodniej. To wyjątkowa okazja dla mieszkańców Dolnego Śląska - we Wrocław Fashion Outlet ekskluzywne produkty Lacoste będzie można odnaleźć w codziennych cenach niższych o co najmniej 30 procent.

Nowy salon Lacoste będzie idealnym miejscem dla pasjonatów ponadczasowego stylu, komfortu i elegancji. Pod szyldem marki można odkryć szeroką gamę produktów z górnej półki -  Lacoste to w końcu nie tylko odzież, obuwie, czy bielizna, lecz także galanteria skórzana, zegarki oraz perfumy. 

Wieloletnia tradycja tej francuskiej marki pozwoliła jej na dobre wpisać się w historię stylu. To właśnie Lacoste w modzie męskiej zamieniło tkaniny o długich rękawach i sztywne koszule na kortach na klasyczną koszulkę polo. Po 85 latach od założenia marki, odzież z zielonym krokodylem jest dostępna w 120 krajach, a w każdej sekundzie sprzedawane są 2 produkty Lacoste.  Wśród propozycji marki można odnaleźć rozwiązania modowe i akcesoria nie tylko dla panów, ale też dla kobiet i dzieci.

Odwiedź salon Lacoste we Wrocław Fashion Outlet!

Udostępnij na