INGLOT / TRIUMPH / COCCODRILLO

NOWE OTWARCIA

Powrót do aktualności

niedziela 23 czerwca 2019

W czerwcu aż 3 z naszych marek otworzyły się w nowych odsłonach! Odwiedź Wrocław Fashion Outlet i ciesz się jeszcze szerszą ofertą od marek Inglot, Triumph oraz Coccodrillo.

INGLOT

Stoisko Inglot od teraz znajduje się tuż obok salonu Adidas oraz perfumerii Frivol. Marka słynie z połączenia nowoczesnych technologii oraz nauki z intensywnymi kolorami. 95% kosmetyków i akcesoriów marki wytwarzanych jest w siedzibie głównej – podkarpackim Przemyślu. Dodatkowo, wysokiej jakości produkty idą w parze z uczciwymi cenami.

Inglot to historia lokalnego, polskiego sukcesu na arenie międzynarodowej. Salony i stoiska INGLOT otwierane są w najbardziej prestiżowych lokalizacjach na świecie - począwszy od Oxford Street w Londynie, przez mediolański Piazza del Duomo, aż po Times Square w Nowym Jorku.

TRIUMPH

Nowe miejsce i zupełnie nowy wygląd! Salon Triumph otwarty w nowej lokalizacji! Znajdziecie go teraz w lokalu nr 94. Marka Triumph już od 1886 roku tworzy bieliznę, która pomaga kobietom czuć się komfortowo i wyglądać pięknie. Triumph projektuje bieliznę starając się wydobyć boginię z każdej kobiety. Tworząc kolekcje dopasowane do kobiecych potrzeb i oczekiwań, wykorzystuje doświadczenie, wiedzę oraz innowacyjne rozwiązania, nie zapominając również o najnowszych trendach w modzie.

COCCODRILLO

Coccodrillo to znana rodzicom marka odzieży dla dzieci – po krótkim remoncie wraca w tym samym miejscu – lokalu nr 22. Marka ta co sezon tworzy kilkadziesiąt zróżnicowanych kolekcji, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. W ofercie salonu można odnaleźć casualowe ubranka na co dzień, sportową ofertę dla aktywnych dzieci oraz eleganckie produkty na specjalne okazje. Tworząc projekty, Coccodrillo kieruje się po prostu dziecięcą fantazją!

Udostępnij na

Podobne artykuły

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły