Wrocław Fashion Outlet sponsorem 18. edycji MFF Nowe Horyzonty

MODA DZIĘKUJE KINU

Powrót do aktualności

poniedziałek 9 lipca 2018

Bliska relacja mody i kina nieprzerwanie trwa od początków XX wieku. W swojej historii film mówił zarówno poprzez modę, jak i o modzie; film modę także tworzył – stroje kultowych postaci bezsprzecznie wpisały się w trendy swoich epok, na zawsze zmieniając ich bieg. Właśnie dlatego, w imieniu mody Wrocław Fashion Outlet chce podziękować kinu. Jak? Wspierając 18. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty!

Wygraj karnety i wejściówki na festiwalowe seanse

Dzięki Wrocław Fashion Outlet dostęp do najnowszej międzynarodowej i lokalnej sztuki filmowej będzie jeszcze łatwiejszy! Już teraz śledź nasz profil na Facebooku i zapisz się do naszego newslettera, aby dowiedzieć się, jak wygrać karnety oraz wejściówki na festiwalowe seanse. Na naszym profilu dowiesz się także, za co #modadziekujekinu. Jaki materiał opanował garderoby dzięki pewnemu buntownikowi bez powodu? Albo w jakich butach można przebiec Amerykę? Stylowe odpowiedzi odkryjesz już wkrótce.

Do zobaczenia w kinie

Jako oficjalnego sponsora Nowych Horyzontów Wrocław Fashion Outlet odnajdziesz także w festiwalowym kinie. Chwila odpoczynku między seansami? A może szybkie podładowanie telefonu? Odwiedź naszą strefę chill-out znajdującą się na parterze. To nie wszystko! Na uczestników festiwalu czeka wyjątkowa, dodatkowa zniżka na zakupy – wypatruj jej w pakiecie festiwalowym, przestrzeni kina i przed seansem.

O festiwalu

To już 12 lat od kiedy Wrocław stał się stolicą odważnego kina. MFF Nowe Horyzonty to festiwal wizjonerów i kroczących swoją ścieżką artystów bezkompromisowych. W selekcji festiwalu dominują pozycje wyznaczające światowe trendy – łamiące formę, budzące dyskusje, wywołujące prawdziwe emocje. Trwające 11 dni święto kina to niepowtarzalna możliwość odkrycia dzieł premierowych, największych hitów tegorocznego festiwalu w Cannes oraz starannie przygotowanych sekcji tematycznych.

Szczegółowy program 18. edycji festiwalu, trwającej od 26 lipca do 5 sierpnia, możesz odnaleźć tutaj!

Wrocław Fashion Outlet jest oficjalnym sponsorem Międzynarodowego Festiwalu Nowe Horyzonty 2018.

Udostępnij na

AKTUALNOŚCI I TRENDY

Podobne artykuły

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły