6-8 GRUDNIA

Mikołajki, że ho ho!

Powrót do aktualności

czwartek 29 listopada 2018

We Wrocław Fashion Outlet mikołajkowe atrakcje czekają aż przez 4 dni. 5 grudnia zapraszamy na Mikołajkową Super Środę z ekstra rabatami na prezenty dla całej rodziny. 6 grudnia zawita u nas Mikołaj i Śnieżynka, a 7 i 8 grudnia czekają bezpłatne warsztaty z tworzenia lizaków, pluszowych aniołków i Mikołajów oraz zdobienia świątecznych czekolad.

6 grudnia. Spotkanie z Mikołajem.

Już 6 grudnia wszystkie dzieci odwiedzające centrum będą miały okazje przeżyć niezapomniane spotkanie ze Świętym Mikołajem. Odwiedzi on Wrocław Fashion Outlet w godzinach 13:00 – 19:00. Nasi najmłodsi będą mogli zdradzić mu swoje życzenia, odebrać wyjątkowy upominek i zrobić pamiątkowe zdjęcie z natychmiastowym wydrukiem. Towarzyszyć będzie mu Śnieżynka która pomoże obdarować każde dziecko słodkim upominkiem, a także wspólnie pokolędować!

7-8 grudnia. Świąteczna fabryka prezentów.

W piątek i sobotę we Wrocław Fashion Outlet czeka świąteczna fabryka prezentów! Na 3 osobnych stanowiskach, pod opieką doświadczonych animatorów, dzieci przygotują świąteczne upominki i słodycze. Pracownia czeka na wszystkie pociechy od 11:00 do 17:00!

Pracownia Maskotek to skandynawski zakątek, w którym powstaną pluszowe Aniołki i Mikołaje. Każdy z uczestników będzie mógł wybrać, którą postać chce stworzyć. Dla Mikołajów dzieci dobiorą czapę, szaliczek, udekorują pomponikami i dorysują buzie, okulary i mikołajową brodę. Dla Aniołków będzie można wybrać skrzydła, czapeczkę oraz namalować buzie. Warsztaty będą odbywać się co 30 minut!

W Manufakturze Słodyczy wszystkie dzieci zobaczą w jaki sposób powstają świąteczne laski na choinkę oraz mini lizaki w kształcie choinek. Pracownia otworzy swoje wrota o każdej pełnej godzinie. 

Fabryka Czekolady to miejsce, w którym wszystkie dzieci zrealizują swoje oryginalne pomysły na smakowity, czekoladowy upominek – każde wykona tabliczkę prawdziwej czekolady o świątecznym aromacie oraz dobierze do niej świąteczne dekoracje. Po 10 minutowym chłodzeniu czekolada będzie gotowa do odebrania!

5 grudnia. Super Środa

Prezent last minute? Przychodzimy z pomocą! Już w przeddzień Mikołajek czeka na Ciebie Super Środa. Odkryj dodatkowe rabaty na prezenty tutaj.

Udostępnij na

AKTUALNOŚCI I TRENDY

Podobne artykuły

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły