Levi's

Historia 501®

Powrót do aktualności

czwartek 13 września 2018

501®

20 maja 1873 Levi’s® wynalazł proste dżinsy, które na zawsze zmieniły sposób w jaki się ubieramy. Od ponad stulecia model 501® jest noszony, przerabiany, naprawiany, łączony, udoskonalany i stylizowany na milion sposobów. Noszony przez pokolenia – od pracowników, przez gwiazdy rocka po prezydentów – 501-ki definiują styl i wyrażenie siebie. Model 501® powoli przekształcił się w rodzinę fasonów i z każdą sekundą jest ciągle odkrywany na nowo.

Nowoczesność w klimacie vintage

W ciągu tych 144 lat, legendarne 501® stały się najbardziej kopiowanym elementem garderoby w historii. Sekretem ich sukcesu jest ich stałe udoskonalanie i unowocześnianie, co sprawia, że cały czas mają swoje miejsce w modzie. Dołączając do obecnej obsesji na punkcie vintage, Levi's zaktualizował ten model przywracając mu pierwotny wygląd. Teraz nie musisz już przeszukiwać starych ubrań, aby znaleźć idealny fason, ponieważ jest już on dostępny w salonie marki we Wrocław Fashion Outlet - nowocześnie zaprojektowany z myślą o klimacie vintage.

Skinny fit

“Bardzo ostrożnie zabieramy się za każdą zmianę w modelu 501®, robimy to z ogromnym szacunkiem,” wyjaśnia Jonathan Cheung, Head of Design w Levi’s®. „Ludzie od dłuższego czasu przerabiają swoje stare 501®, aby uzyskać zwężony fason. Zainspirowało to nas i stworzylśmy 501® Skinny o wyglądzie vintage.”

Odwiedź salon Levi's podczas Destination Denim i odkryj wyjątkowe promocje, które czekają na Ciebie przez cały wrzesień!

Udostępnij na