31 SIERPNIA

NADJEŻDŻA KOLEJKOWO

Powrót do aktualności

czwartek 15 sierpnia 2019

We Wrocław Fashion Outlet parkuje… Kolejkowo! Dowiedz się więcej i odkryj wyjątkowy świat miniatur - już 31 sierpnia, przy ul. Granicznej 2. 

Przez cały dzień będzie można podziwiać świat miniatur, który jest odwzorowaniem naszej rzeczywistości w pomniejszeniu. Na makiecie będzie można podejrzeć codzienne życie mieszkańców Kolejkowa w otoczeniu miniaturowych miejsc i budynków, które znamy z Wrocławia i okolic. Nie zabraknie także pędzących pociągów!

Dodatkowo od godz. 10:00 do godz. 18:00 na najmłodszych będzie czekać wiele atrakcji i warsztatów:

1. Podejrzą pociągi mknące przez niesamowity świat Kolejkowa!
2. Pobawią się kolejkami!
3. Podczas kreatywnych warsztatów stworzą własną kamienicę!

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku by być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami dotyczącymi wydarzenia. 

HELLO 100 PLN

31 sierpnia odbędzie się także specjalna akcja „Hello 100 PLN”! W jej ramach będziemy rozdawać bony podarunkowe o wartości 100 zł na zakupy w naszym Centrum! Co zrobić, aby odebrać bon?

1. Zrób zakupy w ramach programu Wrocław Fashion Club 31 sierpnia na kwotę min. 500 zł. Jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem programu, pobierz aplikację lub odbierz kartę w Punkcie Informacyjnym lub markach uczestniczących.

2. Zbierz maksymalnie 5 paragonów z datą 31 sierpnia. Tego samego dnia okaż paragony w Punkcie Informacyjnym, który znajduje się w sąsiedztwie wejścia głównego. Pamiętaj: paragony muszą zostać podbite przez sprzedawcę pieczątką Wrocław Fashion Club.
 
3. Odbierz jeden ze 150 bonów podarunkowych o wartości 100 zł. Ciesz się kolejnymi zakupami – wykorzystaj bon do 16.11.2019 r.
 
Liczba bonów jest ograniczona. Produkty nieobjęte akcją promocyjną wymienione są w regulaminie, który znajduje się w Punkcie Informacyjnym oraz tutaj

Udostępnij na

Podobne artykuły

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły