PERSONALIZACJA ZA ZAKUPY

Hello Jeans & T-shirt

Powrót do aktualności

środa 29 sierpnia 2018

Każdy z nas jest unikatowy. Różne rzeczy podnoszą nam adrenalinę, z różnych źródeł czerpiemy inspiracje, w różny sposób patrzymy na te same kwestie. Dlaczego więc mielibyśmy wyglądać, jakbyśmy wyszli spod taśmy produkcyjnej? Tylko teraz dzięki Wrocław Fashion Outlet możesz sprawić, że Twoje ubrania będą tak wyjątkowe jak Ty sam! Weź udział w akcji Hello Jeans & T-shirt.

Zrób denimowe zakupy we wrześniu

Zrób denimowe zakupy za minimum 200 zł między 1, a 30 września. W pierwszy weekend września, w zamian za okazanie paragonów i zapisanie się do naszego newslettera, będziesz mógł skorzystać z darmowej personalizacji dżinsowego produktu. W każdy kolejny weekend do akcji dołącza także t-shirt! Sam zdecydujesz, czy za powyższe zakupy chcesz spersonalizować swój denimowy produkt czy odebrać darmową koszulkę, którą również będzie można przerobić. Personalizacja odbywa się w każdą sobotę i handlową niedzielę września między 11, a 17 w Denim Roomie – znajdującym się przy wejściu głównym do Wrocław Fashion Outlet.

Do wyboru do koloru

To ty decydujesz w jaki sposób nadamy Twoim ubraniom unikatowy charakter! Czeka na Ciebie mnóstwo metod i szablonów. Rockowe dżety, wyraziste aplikacje, a może eleganckie ręczne malunki? Przyjdź i wybierz technikę personalizacji, która podkreśli Twoją osobowość!

Szczegóły akcji w regulaminie dostępnym tutaj.

Udostępnij na