7 KWIETNIA

H2O WROCŁAW FASHION OUTLET PÓŁMARATON

Powrót do aktualności

piątek 8 marca 2019

Bieganie to Twoja pasja? Ciesz się nią razem z nami! Z przyjemnością informujemy, że Wrocław Fashion Outlet został sponsorem tytularnym wydarzenia H2O Wrocław Fashion Outlet Półmaraton! Na maratończyków czeka wyjątkowa akcja promocyjna oraz treningi z profesjonalnym trenerem Andrzejem Witkiem!

Start za zakupy

Jeśli chcesz zmierzyć się z półmaratonem, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Pierwsze 50 osób, które od 9 marca zrobi zakupy za minimum 500 złotych i zgłosi się do punktu informacyjnego – otrzyma voucher na start w biegu i możliwość wyboru unikatowego numeru startowego H20 Wrocław Fashion Outlet Półmaraton. Szczegółowy regulamin akcji jest dostępny tutaj. To jednak nie koniec niespodzianek! Uczestnicy półmaratonu jeszcze przed wydarzeniem mogą zapisać się także do wybranych przez siebie drużyn. Jedną z nich jest także ekipa Wrocław Fashion Outlet. Każdy, kto dołączy do tego zespołu biegaczy, otrzyma dodatkową zniżkę na zakupy do wykorzystania do końca kwietnia.

Trenuj z nami

Żeby jeszcze lepiej przygotować się do udziału w półmaratonie zapraszamy na darmowe treningi, które odbędą się 14, 21, 28 marca i 4 kwietnia. Spotkania treningowe będą rozpoczynać się o godz. 18:00 przy Punkcie Informacyjnym Wrocław Fashion Outlet. Stamtąd uczestnicy pod opieką trenera Andrzeja Witka udadzą się do pobliskiego Parku Tysiąclecia, gdzie bezpłatnie będą mogli szlifować swoją formę przed półmaratonem.  Dołącz do treningowego wydarzenia na Facebooku!

H2O Wrocław Fashion Outlet Półmaraton

H2O Wrocław Fashion Outlet Półmaraton to inicjatywa realizowana przez stowarzyszenie Pro-Run Wrocław. Bieg odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia o godz. 9:00. Start i meta biegu głównego oraz biegów towarzyszących (dla dzieci) znajdują się we Wrocławiu, przy ul. Niskie Łąki 8. Biegacze zmierzą się z trasą o dystansie 21,097 km po terenie płaskim z nawierzchnią asfaltową. Wydarzenie posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki!

Biegaj z legendą

Salon ASICS we Wrocław Fashion Outlet z dumą ogłasza powrót legendy - ASICS GEL-KAYANO 24. Dowiedz się więcej o tym wyjątkowym modelu tutaj!

Odwiedź Wrocław Fashion Outlet i ciesz się szeroką ofertą marek sportowych. Poznaj nasze marki tutaj.

#foryoutodiscover

 

Udostępnij na

Podobne artykuły

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły