PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ

DESTINATION DENIM

Powrót do aktualności

poniedziałek 27 sierpnia 2018

Dodatkowe rabaty na jeans, denimowa wystawa, na której poznamy tajniki personalizacji ubrań, a w weekendy okazja do darmowej customizacji za zakupy i prelekcje stylistki – to tylko niektóre z niespodzianek, jakie czekają w największym centrum outletowym regionu podczas akcji „Destination Denim”!

Już od 1 września przygotowaliśmy dla Ciebie:

Denim Room

Zaraz koło wejścia głównego, na terenie lokalu nr 1, od 1 września czeka wyjątkowa denimowa galeria – prezentująca 11 metod personalizacji ubrań. Poznaj tajemnice malowania, wyszywania, wybielania, wprasowywania i wielu innych stylowych technik. Zobacz efekt przed i po oraz obejrzyj film pokazujący kulisy tworzenia unikatowych wersji denimowych ubrań!

Make your denim truly yours

W każdy weekend września, między 11:00, a 17:00, czeka na Ciebie wyjątkowa akcja - „Hello Jeans & T-shirt”! Wystarczy, że zakupisz odzież denimową o wartości 200 zł, aby odebrać darmowy t-shirt, który możesz też poddać personalizacji. A jeśli chcesz, zamiast t-shirtu możesz spersonalizować swój jeans! Wybieraj spośród farb, dżetów, kwiatowych naszywek i wielu innych unikatowych zdobień! Więcej szczegółów tutaj.

Specjalne oferty

Od 1 do 30 września we Wrocław Fashion Outlet czekają na Ciebie także specjalne jeansowe rabaty. Kultowe jeansy i produkty z tego materiału kupimy nawet do – 70% taniej od ceny podstawowej. Wiele propozycji w dobrych cenach znajdziemy m.in. w salonach Wrangler Lee, Converse, Mustang, Lee Cooper, Lavard czy Willsoor. Sprawdź sekcję promocje już w najbliższą Sobotę!

To nie koniec atrakcji

Porady stylistki, żywe manekiny, niebieska wata cukrowa, denimowa gra w kółko i krzyżyk, ścianka zdjęciowa – to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji, które odkryjesz we wrześniu we Wrocław Fashion Outlet.

Odwiedź jedyny outlet w regionie i przekonaj się o tym, że denim is the new black!

Udostępnij na