JUŻ OTWARTE

UNITED COLORS OF BENETTON

Powrót do aktualności

czwartek 15 listopada 2018

United Colors of Benetton wraca do Wrocław Fashion Outlet. Ciesz się zakupami w salonie tej włoskiej marki już od 16 listopada! W weekend otwarcia czeka na Ciebie promocja -30% od cen outletowych na cały asortyment!

Grupa Benetton to jedna z najsłynniejszych marek modowych, posiadająca ponad 5000 sklepów na całym świecie. Autentyczność mody i jakość w demokratycznych cenach to priorytety dla marek United Colors of Benetton i Sisley.

Dzianiny

Benetton to światowy ambasador włoskich dzianin. Od kaszmiru po bawełnę, od alpaki po wełnę marino - od ponad 50 lat marka poddaje swoje przędze surowej selekcji. 

Kolor

Kolor to synonim United Colors of Benetton. Kolorowa rewolucja swetrów Benetton zaczęła się w latach 60., kiedy Luciano i Giuliana Benetton stworzyli żółty sweter, nietypowy dla swoich czasów. Kolor produktów od zawsze inspirował markę w tworzeniu swojej filozofii - opartej na tworzeniu społeczności, która okazuje szacunek różnorodności i środowisku. Dzisiaj kolekcje marki opierają się na ponad 50 barwach i kolorowych mixach nadruków i patternów.  

Udostępnij na