BADMINTON I DESKOROLKA

AKTYWNIE WE WRO! CZĘŚĆ 2

Powrót do aktualności

sobota 30 marca 2019

Wrocław to nieskończone możliwości! Masz ochotę na badmintona w otoczeniu zieleni, a może na pokonywanie betonowych przeszkód na desce? Razem z @Kardiowersją aktywnie spędziliśmy wiosenny dzień - na Bulwarze Kaczyńskich i Parku Szczytnickim!

Badminton - zobacz video!

Stylizacja na grę w badmintona

Niebieska, sportowa sukienka, zapewniająca swobodę ruchu będzie świetnym kontrastem dla uniwersalnych butów i leggnisów utrzymanych w odcieniach czerni i bieli! Cały strój do gry, razem z torbą marki Umbro, skompletujecie w naszych salonach za 672 zł zamiast 1129 zł! Dodatkowo, w salonie Hi-Tec znajdziecie kompleksowy zestaw do gry za jedyne 89,99 zł! Przyjrzyj się bliżej wyborowi Kardiowersji na jogę - kliknij tutaj.

Park Szczytnicki

Park Szczytnicki to jeden z najbardziej różnorodnych terenów pod względem przyrodniczym we Wrocławiu. Rośnie tu około 350 gatunków drzew z Europy, Azji, Ameryki, i żyje wiele gatunków zwierząt, m.in. lisy, kuny czy 70 gatunków ptaków! Ciesz się bogactwem wrocławskiej przyrody oraz czasem spędzonym z bliskim w trakcie gry w badmintona!

Deskorolka – zobacz video!

Stylizacja na deskę

Outfit na deskę powinien być równie wyrazisty co ten efektowny, miejski sport! Właśnie dlatego neonowy róż to podstawa stylizacji Kardiowersji - połączyła go z bardziej stonowanymi elementami w iście miejskim, skateboardowym stylu. Cały strój do miejskich tricków, razem z deską od Adventure Sports, skompletujecie w naszych salonach za 858 zł zamiast 1359 zł!

 

Bulwar Kaczyńskich

Położony na lewym brzegu rzeki Odry, pomiędzy mostem Pokoju a mostem Grunwaldzkim, stanowi tętniące życiem serce miejskiego, studenckiego życia. Jego wielopoziomowość naprawdę zachęca do stawiania pierwszych kroków na desce!

Na bulwarze odnajdą się także rodziny z dziećmi - znajduje się tam m.in. pufa miejska czy duży napis Wro, idealny do pamiątkowych, rodzinnych zdjęć!

Udostępnij na

Podobne artykuły

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły