JOGA I ROWER

AKTYWNIE WE WRO!

Powrót do aktualności

niedziela 17 marca 2019

Joga lub jazda na rowerze w otoczeniu Wrocławia to sama przyjemność! Razem z @Kardiowersja wybraliśmy się na Bulwar Politechniki oraz Pergolę, żeby aktywnie zacząć wiosnę!

Joga - zobacz video!

Stylizacja na jogę

Stylizacja w stonowanych, ziemistych kolorach świetnie współgra z otoczeniem budzącym się do życia po zimie! Cały strój do ćwiczeń, razem z torbą marki Adidas, skompletujecie w naszych salonach za 576 zł zamiast 909 zł! Przyjrzyj się bliżej wyborowi Kardiowersji na jogę - kliknij tutaj.

Bulwar Politechniki

Bulwar Politechniki to idealne miejsce na wystartowanie z wiosennymi sportami. W ramach niedawnego remontu zmodernizowano tam plac dla wioślarzy i hangary na łódki! Stworzono tam także ścieżki, boiska do siatkówki plażowej i nadwodne pomosty, które świetnie sprawdzą się chociażby w uprawianiu wiosennej jogi!

Rower – zobacz video!

Stylizacja na rower

Outfit na rower stawia na niekonwencjonalne połączenie akcentów boho i sportowej prostoty! Cały strój do miejskie przejażdżki, razem z bidonem marki HI-TEC, skompletujecie w naszych salonach za 725 zł zamiast 1160 zł!

Pergola

Wybudowana w 1913 roku w kształcie połowy elipsy otacza staw przy Hali Stulecia. To popularne miejsce spacerów, sesji zdjęciowych, koncertów. Pergola to także świetny punkt startowy na rowerową przejażdżkę z prawdziwego zdarzenia po Parku Szczytnickim - jednym z najbardziej różnorodnych terenów pod względem przyrodniczym we Wrocławiu. Rośnie tu około 350 gatunków drzew z Europy, Azji, Ameryki, i żyje wiele gatunków zwierząt, m.in. lisy, kuny czy 70 gatunków ptaków! Wystartuj w wiosnę z Wrocław Fashion Outlet i ciesz się bogactwem wrocławskiej przyrody!

Udostępnij na

Podobne artykuły

1 z 3

Zobacz wszystkie artykuły